سایت تفریحی جزیره با کلی مطالب جالب آشپزی و بیوگرافی بازیگران

تعبیر خواب سوسک

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:جمعه 31 خرداد 1398-02:48 ب.ظ

تعبیر خواب سوسک

تعبیر دیدن سوسک سیاه و قهوه ای در خواب، تعبیر خواب کشتن و 
فرار کردن از سوسک ، tabire-khab-soosk
تعبیر دیدن انواع سوسک در خواب چیست؟

تعبیر دیدن سوسک بزرگ و کوچک سیاه، قهوه ای و سفید روی بدن و صورت و بینی + کشتن، خوردن، فرار کردن و ترسیدن و وحشت کردن از سوسک مرده و زنده در خانه و اتاق خواب و آشپزخانه از نمونه خواب های متدوال ما در رابطه با خواب سوسک می باشد.

به هر حال اگر شما هم خواب سوسک را دیدید و به دنبال تعبیر خواب خود هستید، ما در این پست بارونک، کامل ترین تعابیر انواع خواب سوسک را از دید معبران بزرگی همچون امام جعفر صادق (ع) و ... آماده کرده ایم تا شما در ادامه به راحتی بتوانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.

قبل از اینکه به تعبیر دیدن خواب سوسک بپردازیم این نکته را یادآوری می کنیم که معبرین غربی و اسلامی در مورد تعبیر خواب سوسک اختلاف نظر دارند و شاید این اختلاف نظر شاید ناشی از این باشد که سوسک در هر کدام از این مذهب و ملت ها دارای سمبل و نماد متفاوتی می باشد.


تعبیر خواب دیدن سوسک در خواب

منوچهر مطیعی دیدن سوسک در خواب را نشانه دشمنی ضعیف و پست تعبیر می کند که برای شما زحمت و دردسر به وجود می آورد و به شما احساس کراهت دست می دهد.

معبر دیگری می گوید : همان طور که می دانید سوسک حیوانی است که بیشتر از اینکه به شما زیان جسمی برساند، موجب ترس و وحشت می شود و برای همین می توان دیدن آن را در خواب به عنوان یک مزاحم پست و حقیر تعبیر کرد.

معبرین غربی عقاید متفاوتی دارند :

اگر شخصی خواب سوسک ببیند این خواب نشان از داشتن احساس گرم و پرحرارت بودن آن شخص در برقراری ارتباط با دیگران می باشد و بهتر است اطرافیان شما از این حرارت و آگاهی شما خبر داشته باشند تا به شما حس حسادت نکنند.

برخی دیگر عقیده دارند : در بعضی از موارد دیدن سوسک در خواب ممکن است خبر از حادثه ای ناگوار و غم و اندوه بدهد. برای مثال اگر خواب ببینید که سوسکی از بالا به پایین افتاد، بدانید پروژه کاری شما متوقف خواهد شد.


تعبیر خواب ترسیدن از سوسک اگر خواب سوسک ببینید و با دیدن سوسک وحشت کنید و بترسید، نشانه این است که شخص بیننده خواب خوار و ذلیل می شود و دشمنانش بر او پیروز می شوند.
تعبیر خواب کشتن سوسک بزرگ و کوچک

آنلی بیتون : به گفته این معبر کشتن سوسک در خواب دلیل بر سعادت و زندگی پرثمر و نتیجه بخش خواهد بود.

منوچهر مطیعی : اگر در خواب سوسکی را کشتید، این خواب نشانه ایجاد خوش دلی و پیروزی و غلبه بر دشمن مقابل می باشد. حتی اگر آن دشمن ضعیف و ناتوان باشد.

لیلا برایت : این معبر کشتن سوسک در خواب را نشانه موفق شدن در کارها تعبیر می کند.

معبری دیگری می گوید : کشتن سوسک بزرگ در خواب در بیشتر موارد نشانه علامت پیروزی و موفقیت بر کسانی است که نسبت به شما حسادت می ورزند و بیشتر این افراد از اقوام و آشنایان شما می باشند.

امام صادق (ع) : دیدن و یا حتی کشتن سوسک در خواب را نشانه دشمن و یا دشمنانی تعبیر می کند که می خواهد در زندگی شما مشکل به وجود بیاورند.


تعبیر خواب کشتن سوسک

یکی از معبرین کشتن سوسک سفید در خواب را نشانه حل شدن و برطرف شدن مشکلاتی تعبیر می کند که این مشکلات در زندگی زناشویی بین یک مرد و زن و یا اینکه بین یک دختر و پسر وجود دارد.


تعبیر خواب سوسک مرده

تعبیر دیدن سوسک مرده در خواب خوب است و این خواب نشانه این است که فرصت های کاری و یا اقتصادی خوب نصیب شما می شود و اشتباهات گذشته را جبران خواهید کرد.


تعبیر دیدن سوسک های زیاد در خواب

منوچهر مطیعی دیدن سوسک های زیاد در خواب را نشانه نگرانی تعبیر می کند مخصوصا اگر آن سوسک ها در خانه شما باشند.

معبرین غربی در این مورد هم تعابیر متفاوتی دارند و آن ها دیدن سوسک های زیاد در خواب را سمبل بدست آوردن تعبیر می کنند و فروتنی بیننده خواب را دلیل و محرک جذب شدن اطرافیان می دانند.


تعبیر دیدن سوسک بالدار

معبرین غربی دیدن سوسک بالدار در خواب را نشانه داشتن شانس در کار و عشق تعبیر می کنند.

آنلی بیتون : این معبر دیدن سوسک پردار و بالدار در خواب را نشانه گرفتار شدن تعبیر می کند.


تعبیر خواب راه رفتن سوسک

اگر فردی خواب ببیند که سوسکی بر روی سرش در حال حرکت است، این خواب نشانه خوب و مناسبی برای برقراری روابط عاشقانه و یا حتی کاری شما نخواهد بود و شما باید در روابط کاری و یا عاشقانه خود تجدید نظر کنید و یا اینکه بیشتر احتیاط کنید.

و اگر این سوسک سیاه و یا قهوه ای تیره باشد، در این صورت علاوه بر افتادن اتفاقات تلخ، این خواب خبر از سحر و جادو هم می دهد.


تعبیر خواب خوردن سوسک

اگر خواب ببینید که سوسک سفیدی را می خورید و یا اینکه سوسک سفیدی در دهان شما است، این خواب نشانه دور شدن آفات اشرار و یا اینکه اشخاص مزاحم از زندگی شما می باشد.


تعبیر خواب راه رفتن سوسک روی بدن

اگر خواب ببینید سوسکی بر روی بدن شما راه می رود، نشانه این است که شما در مدت کوتاهی تنگ دست و بیمار خواهید شد.

   


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه سس کچاپ

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:پنجشنبه 30 خرداد 1398-04:59 ب.ظ

طرز تهیه سس کچاپ

سس کچاپ خانگی ساده ، سس کچاپ خوشمزه و تند با رب گوجه فرنگی و
 سرکه در منزل ، sos-kachhap
دستور تهیه سس کچاپ خانگی تند مرحله به مرحله

سس کچاپ یک چاشنی فوق العاده خوشمزه و لذیذی است که از پوره گوجه فرنگی رسیده یا رب تهیه می شود. همانطور که می دانید، سس کچاپ از محبوب ترین سس هایی است که کاربرد فراوانی هم دارد و به آن سس قرمز یا سس گوجه فرنگی هم می گویند.

سس کچاپ به همراه غذاها و فست فوت هایی چون پیتزا، ساندویچ، لازانیا، مرغ بریانی و... سرو می شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه سس کچاپ آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی وب سایت بارونک، مواد لازم و طرز تهیه سس کچاپ را آماده کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی در منزل این سس خوشمزه را به صورت مرحله به مرحله درست کنید.

مواد لازم سس کچاپ
گوجه فرنگی  10 عدد
سیر  6 عدد
سرکه  3 قاشق غذاخوری
پودر شکر 1 قاشق غذاخوری
روغن زیتون  3 قاشق غذاخوری
نمک  به میزان لازم
فلفل سیاه به میزان لازم
مراحل تهیه سس کچاپ

1. برای درست کردن سس کچاپ، ابتدا پوست گوجه فرنگی ها را می گیریم و به چهار قسمت برش می دهیم. گوجه ها را داخل قابلمه می ریزیم و روی حرارت می گذاریم.

2. سپس سیرها را رنده می کنیم و به گوجه فرنگی اضافه می کنیم. درب قابلمه را می گذاریم و صبر می کنیم تا گوجه فرنگی ها خوب بجوشد.

3. بعد از یک ربع جوشیدن به اندازه لازم نمک، فلفل سیاه، سرکه، پودر شکر و روغن زیتون را اضافه می کنیم. سپس سس را از صافی عبور می دهیم و دوباره روی حرارت می گذاریم تا بجوشد و به غلظت لازم برسد.

4. بعد از اینکه سس کامل غلیظ شد، از روی حرارت برمی داریم. وقتی از حرارت افتاد آن را در شیشه در بسته می ریزیم و در یخچال نگهداری می کنیم.

نکات درست کردن سس کچاپ

با توجه به اینکه پایه اصلی سس کچاپ، سرکه، شکر و گوجه فرنگی می باشد، اما شما می توانید آن را با رب گوجه هم درست کنید، فقط حتما از رب خوش رنگ استفاده کنید.

همچنین برای درست کردن سس کچاپ با توجه به ذائقه و سلیقه خود می توانید سس را درعطر و طعم دلخواه درست کنید. مثلا زنجبیل، سیر، دارچین، فلفل یا هر طعم دیگر که دوست داشتید.

منبع : baronak.com/6314-sos-kachhap/
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه سس چیلی به صورت مرحله به مرحله

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:سه شنبه 28 خرداد 1398-01:37 ب.ظ

دستور تهیه و درست کردن سس چیلی خانگی خوشمزه و تند

سس چیلی یک سس تند فوق العاده خوشمزه ای است که با گوجه فرنگی درست می شود و عطر و طعم بی نظیری دارد. همانطور که می دانید از گوجه فرنگی می توان سس های خوشمزه ای درست کرد. از جمله سس چیلی، سس کچاب و...

سس خوشمزه و تند چیلی را می توانید همراه با پیتزا، پاستا، لازانیا، مرغ بریانی و هر غذای غذای خوشمزه دیگری سرو نمایید.

به هر حال اگر با طرز تهیه سس چیلی آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، مواد لازم و طرز تهیه سس چیلی را آماده کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی در منزل این سس تند و خوشمزه را به صورت مرحله به مرحله درست کنید.

طرز تهیه سس بشامل غلیظ و خوشمزه
طرز تهیه سس بشامل غلیظ و خوشمزه
سس بشامل یا سس سفید از سس های خوشمزه و معروف فرانسوی می باشد و ...
مواد لازم سس چیلی
گوجه فرنگی  10 عدد
پیاز  5 عدد
فلفل دلمه ای 4 عدد
سیر  8 عدد
فلفل تازه تند  8 عدد
سرکه انگور خانگی  1 استکان
پودر شکر  2 قاشق غذا خوری
رازیانه  1 قاشق چای خوری
نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم
مراحل تهیه سس چیلی

1. برای درست کردن سس چیلی، ابتدا گوجه فرنگی، پیاز و فلفل دلمه ای را به شکل نگینی خرد می کنیم و در یک قابلمه کوچک می ریزیم. همچنین سیر و فلفل تند را هم خیلی ریز خرد می کنیم وبه مواد قابلمه اضافه می کنیم. سپس قابلمه را روی حرارت می گذاریم تا بپزد.

2. در اواخر پخت سرکه انگور، پودر شکر، رازیانه و نمک وفلفل سیاه را به قابلمه سس اضافه می کنیم و صبر می کنیم تا چند دقیقه ای کامل بجوشد.

3. بعد از اینکه همه مواد به خوبی پخته شدند، سس داخل قابلمه را داخل صافی می ریزیم تا سس یکدست به دست بیاید و مواد اضافی آن جدا شود. توجه داشته باشید که اگر احساس کردید سس زیادی شل هست، می توانید چند دقیقه دیگر هم بجوشانید، وگرنه نیازی نیست.

4. در انتها سس آماده شده را داخل شیشه تمیز و خشک می ریزیم و بعد داخل یخچال نگهداری می کنیم. امیدواریم از خوردن این سس چیلی خوشمزه لذت ببرید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تعبیر خواب عنکبوت

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:سه شنبه 28 خرداد 1398-12:32 ب.ظ

تعبیر خواب عنکبوت

تعبیر خواب عنکبوت ، دیدن و کشتن عنکبوت بزرگ و کوچک سیاه، 
قهوه ای، طوسی و قرمز در خواب از دیدن معبران
کامل ترین تعبیر خواب عنکبوت بزرگ و کوچک در خواب

دیدن عنکبوت قرمز، سیاه، طوسی، قهوه ای روی بدن و نیش زدن و ترسیدن و فرار کردن از دست عنکبوت و رتیل + دیدن تار عنکبوت در خانه و اتاق و ترسیدن و پاک کردن تار از خواب های متدوال ما در رابطه با تعبیر خواب عنکبوت می باشد.

در حالت کلی بهتر است بدانید عنکبوت از آن دسته خزندگانی می باشد که بیشتر معبرین آن را به دشمنی نادان و ضعیف تعبییر می کنند و البته برخی دیگر دیدن عنکبوت در خواب را نشانه خشم و عصبانیت یکی از افراد خانواده تعبیر می کنند.

به هر حال در ادامه این پست سایت بارونک ما کامل ترین تعبیر خواب عنکبوت را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب از جمله امام جعفر صادق، حضرت یوسف، ابن سیرین و ... آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.


تعبیر خواب دیدن عنکبوت در خواب

محمد بن سبرین دیدن عنکبوت در خواب را نشانه مردی ضعیف و گمراه تعبیر می کند و می گوید : اگر در خواب عنکبوت را گرفته بودید، نشانه این است که بر چنین مردی غلبه خواهید کرد.

معبر دیگری بنام منوچهر مطیعی می گوید : اگر فردی خواب ببیند که در خانه یا اتاقش عنکبوت است این خواب نشانه این است که یکی از اعضای خانواده در او خشم و نفرت به وجود می آورد.

حال اگر آن فرد عنکبوت را غیر از خانه خودش ببیند، در این حالت دشمنی ضعیف و آشنایی حالت خشم را در او به وجود می آورد. در حالت کلی توجه کنید عنکبوت دشمن نیست بلکه بدخواهی است که بیشتر از آزار رساندن، تنفر و خشم به وجود می آورد.

لوک اویتنهاو : این معبر معتقد است اگر کسی در خواب عنکبوت را ببیند یعنی اینکه به زودی یک تحول مثبت در امور و کارهایش اتفاق خواهد افتاد.

آنلی بیتون : اگر شخصی در خواب عنکبوت ببیند به این معنی است که آن شخص با توانایی و دقت، کارهای خودش را جلو خواهد برد و ثروتی بزرگ جمع خواهد کرد.

اچ میلر : دیدن عنکبوت در خواب نشانه کسب ثروت و مال فراوان می باشد.تعبیر خواب نیش زدن عنکبوت

آنلی بیتون : اگر شخصی خواب ببیند که عنکبوتی او را نیش می زند، نشانه این است که از دست دشمنان خود عذاب خواهد کشید.

و اگر عنکبوت بزرگ او را نیش بزند، بدین معنی است که دشمنان سعادت و خوشبختی شما را از بین خواهند برد.

جابر مغربی : اگر خواب نیش زدن عنکبوت را یک دختر یا زن ببیند نشانه خصومت و درگیری بین زن و شوهر می باشد و در نهایت دیگران بین آن ها دخالت و تصمیم گیری خواهند کرد.

اما اگر آن دختر یا زن خواب ببیند که دیگران نیش می خورند و او شاهد این کار باشد، این خواب به این معنی است که در یک دعوای خانوادگی شما را درگیر خواهند کرد.


تعبیر خواب کشتن عنکبوت

به گفته لوک اویتنهاو کشتن عنکبوت در خواب نشانه پیروزی بر دشمن و کارها می باشد.

آنلی بیتون می گوید :

اگر شخصی خواب ببیند که عنکبوتی را کشته است یا می کشد نشانه این است که آن شخص با زن خود اختلاف و مشاجره شدید خواهد کرد.

اگر شخصی خواب ببیند که عنکبوتی بسیار بزرگ به سمتش می آید و او را می کشد، نشانه این است که آن شخص به مقام بزرگی می رسد. اما اگر بعد از اینکه عنکبوت را کشت، متوجه دوباره زنده شدن عنکبوت شود و عنکبوت به دنبال شما بیاید، نشانه است که اوضاع بد مالی شما را تحت فشار قرار می دهد.


تعبیر خواب عنکبوت بزرگ

آنلی بیتون : دیدن عنکبوت بزرگ در خواب نشانه این است که بخت و اقبال به شما روی خواهد آورد و ثروتی بزرگ نصیب شما خواهد شد.

اگر خواب ببینید که عنکبوتی بزرگ به همراه عنکبوتی کوچک به سمت شما می آیند، نشانه این است که تا مدتی خوشبختی و موفقیت از آن شما خواهد بود.


تعبیر خواب فرار کردن از عنکبوت

اگر شخصی خواب ببیند که از دست عنکبوت بزرگی فرار می کند، نشانه این است که ثروتی بزرگ را از دست خواهد داد.


تعبیر خواب عنکبوت طلایی و زرد

اگر دختری خواب ببیند که عنکبوت های طلایی دور تا دور او حرکت می کنند نشانه این است که شادمانی زندگیش افزایش می یابد و با دوستانی تازه آشنا خواهد شد.


تعبیر خواب تار عنکبوت

بنا به تعبیر امام جعفر صادق (ع) دیدن تار عنکبوت در خواب نشانه ناراحت شدن از دست عزیزان و از کوره به در رفتن می باشد.


تعبیر خواب پاک کردن تار عنکبوت

تار عنکبوت در خواب نشانه این است که یکی از اعضای خانواده در شما خشم و نفرت به وجود می آورد. اما اگر در خواب تمام تار های عنکبوت و خودش را پاک کردی، این خوب نشانه دور کردن ناراحتی ها و تشویش ها می باشد و آرامش به سمت شما باز خواهد گشت.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه به همراه مواد لازم

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:سه شنبه 28 خرداد 1398-11:47 ق.ظ

دستور تهیه یخ در بهشت هندوانه خوشمزه و مجلسی

یخ در بهشت هندوانه یک نوع نوشیدنی بسیار خوشمزه و گوارایی است که در روزهای گرم تابستان بسیار لذت بخش است. درست کردن یخ در بهشت هندوانه بسیار راحت و آسان است، فقط کافیست یک هندوانه شیرین داشته باشید تا با این آموزش ساده آشپزی بتوانید یک یخ در بهشت خوشمزه و خنک درست کنید و سرو نمایید.

یخ در بهشت را می توان با میوه های مختلف درست کرد. مثلا یخ در بهشت طالبی، یخ در بهشت توت فرنگی و ...

به هر حال اگر با طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، مواد لازم و طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه را آماده کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی در منزل این یخ در بهشت خوشمزه و خنک را به صورت مرحله به مرحله درست کنید.

طرز تهیه شربت تخم 
شربتی مجلسی خوشمزه
طرز تهیه شربت تخم شربتی مجلسی خوشمزه
شربت تخم شربتی همانند شربت خاکشیر از شربت های فوق العاده خوشمزه ...
مواد لازم یخ در بهشت هندوانه
هندوانه 1 عدد متوسط
مراحل تهیه یخ در بهشت هندوانه

1. برای درست کردن یخ در بهشت هندوانه، ابتدا هندوانه را به‌ شکل مکعب‌های کوچک برش می زنیم.

2. سپس یک سینی بر می داریم و یک ورق کاغذ پوستی کف سینی پهن می کنیم و هندوانه ها را روی ورق می چینیم.

3. حالا سینی هندوانه‌ها را چند ساعتی توی فریزر قرار می دهیم تا هندوانه ها یخ بزند.

4. بعد از چند ساعت آن را از یخچال در می آوریم و بلافاصله هندوانه‌های یخ‌ زده را با مقداری آبلیموی تازه داخل مخلوط کن می ریزیم و خوب میکس می کنیم.

5. بعد از اینکه یخ در بهشت هنوانه به شکل تگری شد، آن را داخل لیوان می ریزیم و به صورت خنک سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این یخ در بهشت هندوانه خوشمزه و خنک لذت ببرید.

همچنین ببینید :
طرز تهیه شربت 
نارنج خوشمزه
طرز تهیه شربت نارنج خوشمزه
شربت نارنج از شربت های خوشمزه و پرطرفدار می باشد و همانند شربت خاکشیر ...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دانلود آهنگ جدید منو نم نم دوباره بارون منو یه چتر خیس تو خیابون

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:شنبه 25 خرداد 1398-09:13 ب.ظ

دانلود آهنگ جدید منو نم نم دوباره بارون منو یه چتر خیس تو خیابون از مهدی مقدم

دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم بنام نم نم بارون از ترنج موزیک

Download Music Mehdi Moghadam – Nam Nam Baroon

برای دانلود آهنگ فوق العاده زیبای منو نم نم دوباره بارون منو یه چتر خیس تو خیابون به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید مهدی مقدم بنام نم نم بارون از ترنج موزیک :

منو فصل زمستون منو نم نم بارون منو خاطره هامون

منو عطر نفس هات منو چشمام به یاد اشکات منو آلبوم عکسات

تو و دلخوشیاتی چه روزایی رو گذشتی با کی

تا کی عشقت با کی

♫♫♫♫♫

هر چی که واسه من سخت بود واسه عشق تو مبهم بود

عشق تو کم بود منو نم نم دوباره بارون

منو یه چتر خیس تو خیابون منو اشکامو اون روزامون

میپیچه عطر تو زیر بارون منو عکسات یه جای خالی

♫♫♫♫♫

منو روزای خوب دوتایی بگو عشقم الان کجایی

منو نم نم دوباره بارون

منو یه چتر خیس تو خیابون منو اشکامو اون روزامون

میپیچه عطر تو زیر بارون منو عکسات یه جای خالی

منو روزای خوب دوتایی بگو عشقم الان کجایی

♫♫♫♫♫

آهای دل دل بارون من میشه عاشق باشی یکم

نگو دل خستس که برم تو باش آروم این دلم

 میمیرم تا تو باشی حتی اگه یه لحظم نباشی من میمیرم

بگو حرفات دروغ نبود نگو حست با من نبود آخه این حق من نبود

♫♫♫♫♫

که بریدی ازم تو زود نمیدونم چجوری دل بردی که عاشق نبودی شدم عشق دروغ

منو نم نم دوباره بارون

منو یه چتر خیس تو خیابون منو اشکامو اون روزامون

میپیچه عطر تو زیر بارون منو عکسات یه جای خالی

منو روزای خوب دوتایی بگو عشقم الان کجایی

دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم بنام منو نم نم دوباره بارون منو یه چتر خیس تو خیابون
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه رولت مرغ

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:شنبه 25 خرداد 1398-06:27 ب.ظ

دستور پخت رولت مرغ خوشمزه و مجلسی در منزل

رولت مرغ از جمله غذاهای خوشمزه ، مجلسی و مدرن است. رولت مرغ با اینکه یک نوع غذای فرنگی محسوب می شود ولی امروزه در کشور ما جزو غذاهای پرطرفدار می باشد.

رولت را می توان در انواع مختلف درست کرد. مثلا رولت گوشت، رولت قارچ، رولت سیب زمینی و...

به هر حال اگر با طرز تهیه رولت مرغ آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، مواد لازم و طرز تهیه رولت مرغ را آماده کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی در منزل این رولت مرغ خوشمزه را درست کنید.

طرز تهیه رولت سیب 
زمینی خوشمزه و مجلسی
طرز تهیه رولت سیب زمینی خوشمزه و مجلسی
رولت سیب زمینی جزو پیش غذاهای فوق العاده خوشمزه ای است که به آسانی ...
مواد لازم رولت مرغ
سینه مرغ 1 عدد
پیاز  3 عدد
سیر  2 حبه
هویج آبپز شده 2 عدد
تخم مرغ  1 عدد
گوجه فرنگی  2 عدد
پنیر پیتزا 200 گرم
آرد نخودچی  2 قاشق غذاخوری
  جعفری خرد شده 2 قاشق غذاخوری
رب گوجه فرنگی نصف قاشق
  پودر ریحان خشک شده به مقدار دلخواه
فلفل  به میزان لازم
روغن  به میزان لازم
نمک و زردچوبه  به میزان لازم
مراحل تهیه و پخت رولت مرغ

1. برای درست کردن رولت مرغ، ابتدا سینه ی مرغ را چرخ می کنیم. بعد یک عدد پیاز را رنده می کنیم و آبش را می گیریم و به مرغ اضافه می کنیم. هویج ها را هم آبپز می کنیم و کنار می گذاریم.

2. سپس دو حبه سیر رنده شده، دو قاشق غذا خوری آرد نخودچی، تخم مرغ، نمک، فلفل، زردچوبه و پودر ریحان به مرغ اضافه می کنیم و با هم مخلوط می کنیم تا همه مواد یکدست شود.

3. حالا یک نایلون فریزر را روی سطح صاف باز می کنیم و روی نایلون را با کمی روغن چرب می کنیم. بعد مواد مخلوط شده را روی نایلون می ریزیم و به کمک یه نایلون دیگر مواد را به شکل مسطتیل صاف می کنیم.

4. در ادامه مقداری جعفری خرد شده روی مواد می ریزیم و بعد هم پنیر پیتزا را به طورکامل روی تمام سطح رولت می ریزیم. سپس هویج های آبپز شده را به شکل صاف در عرض رولت می گذاریم.

5. حالا به کمک نایلون رولت را رول می کنیم وآن را به آرامی روی سینی می گذاریم و داخل یخچال قرار می دهیم تا خودش را بگیرد. در این فاصله که رولت داخل یخچال است، سس رولت را آماده می کنیم.

6. برای درست کردن سس، دو عدد پیاز را رنده می کنیم و با مقداری روغن در تابه تفت می دهیم. سپس دو تا گوجه رنده می کنیم و کمی نمک و زردچوبه و نصف قاشق هم رب گوجه فرنگی می ریزیم وخوب تفت می دهیم. درآخر دو لیوان آب جوش به سس اضافه می کنیم و صبر می کنیم، وقتی به جوش آمد، حرارت را خاموش می کنیم.

7. در انتها مقداری روغن در تابه می ریزیم و بعد از داغ شدن ، رولت مرغ را به آرامی داخل تابه می گذاریم و با حرارت ملایم سرخ می کنیم. وقتی که یک طرف رولت سرخ شد، طرف دیگر آن را برمی گردانیم.

8. سس درست شده را روی رولت می ریزیم و درب تابه را می گذاریم و روی حرارت می گذاریم تا رولت به خوبی با حرارت ملایم بپزد. یکی دو بار رولت را برمی گردانیم تا دو طرفش خوب مغز پخت شود. حدود نیم ساعت کافی است تا رولت به خوبی بپزد.

9. رولت آماده شده را در دیس می کشیم و سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این رولت مرغ خوشمزه لذت ببرید.

طرز تهیه رولت گوشت
 خوشمزه و مجلسی
طرز تهیه رولت گوشت خوشمزه و مجلسی
رولت گوشت از جمله غذاهای خوشمزه و مجلسی است که می توان آن را در ...
تهیه رولت مرغ در فر

1. رولت مرغ را می توان در فر هم درست کرد. برای این کار، یک فویل نازک را چرب می کنیم و رولت را روی فویل می گذاریم و فویل را می بندیم. سپس با چنگال چند سوراخ روی فویل ایجاد می کنیم.

2. حالا رولت را داخل فر گرم شده با ۱۸۰ درجه، حدود 30 تا ۴۵ دقیقه می گذاریم و بعد از پخته شدن از فویل در می آوریم و توی سس می گذاریم و دوباره در فر یا روی گاز می گذاریم تا با سس بپزد.

نکات پخت رولت مرغ

توجه داشته باشید برای خوش طعم شدن و زیبایی بیشتر می توانید داخل رولت هر چیزی که دوست داشتید بگذارید. مثلا قارچ تفت داده شده با فلفل دلمه رنگی یا کدو سبز آبپز شده.

   


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه یخ در بهشت طالبی

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:شنبه 25 خرداد 1398-02:05 ب.ظ

طرز تهیه یخ در بهشت طالبی

یخ در بهشت طالبی ، طرز تهیه و درست کردن یخ در بهشت طالبی 
خوشمزه و مخصوص بازاری در منزل , yakh-dar-behesht-talebi
دستور تهیه یخ در بهشت خوشمزه و تگری مجلسی در منزل

یخ در بهشت طالبی جزو نوشیدنی های فوق العاده خوشمزه و گوارایی است که در فصل تابستان بسیار پرطرفدار می باشد. یخ در بهشت را می توان علاوه بر طالبی، با دیگر میوه های تابستانی هم درست کرد. از جمله یخ در بهشت هندوانه، آلبالو، شاه توت، پرتقال و...

با توجه به این نکته که در فصل تابستان و روزهای گرم و طولانی، نوشیدن یک لیوان یخ در بهشت خنک و تگری بسیار لذت بخش خواهد بود، پس ما به شما پیشنهاد می کنیم این نوشیدنی خوشمزه را یک بار امتحان کنید.

به هر حال اگر با طرز تهیه یخ در بهشت طالبی آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، مواد لازم و طرز تهیه یخ در بهشت را آماده کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی در منزل این یخ در بهشت خوشمزه را به صورت مرحله به مرحله درست کنید.

مواد لازم یخ در بهشت طالبی
آب و پوست لیمو ترش 1 عدد
طالبی  ۴۰۰ گرم
آب  1 لیوان


شکر  دو سوم لیوان
عرق بید مشک یک‌ چهارم لیوان
مراحل تهیه و درست کردن یخ در بهشت طالبی

1. برای درست کردن یخ در بهشت، ابتدا یک لیوان آب را در یک قابلمه روی گاز می گذاریم تا به جوش بیاید.

2. سپس آب و پوست لیمو ترش را رنده می کنیم و با شکر و عرق بیدمشک مخلوط می کنیم و به آب در حال جوش اضافه می کنیم.

3. بعد از سه دقیقه جوشیدن، حرارت را خاموش می کنیم و شربت داخل قابلمه را از صافی رد می کنیم و صبر می کنیم تا کاملا شربت خنک شود.

4. در ادامه، طالبی را پوست می گیریم و خرد می کنیم. سپس طالبی خرد شده را در مخلوط کن می ریزیم و کامل پوره می کنیم.

5. حالا شربت سرد شده را به پوره طالبی اضافه می کنیم و و در فریزر می گذاریم تا یخ ببندد.

6. بعد از اینکه یخ در بهشت به حالت تگرگی شد، به وسیله چنگال یا یخ شکن آن را به صورت پودر یخ در می آوریم و در لیوان می ریزیم و سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این یخ در بهشت خوشمزه و خنک لذت ببرید.

نکات درست کردن یخ در بهشت

برای درست کردن یخ در بهشت، استفاده از عرق بیدمشک اختیاری است. همچنین به جای طالبی از هندوانه هم می توانید استفاده کنید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه خورش قارچ و گوشت

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:پنجشنبه 23 خرداد 1398-01:19 ب.ظ

طرز تهیه خورش قارچ و گوشت

خورش قارچ و گوشت ، طرز تهیه و پخت خورش قارچ و گوشت خوشمزه و
 مجلسی برای 4 نفر ، khoresh gharch gosht
دستور پخت خورش قارچ و گوشت خوشمزه در منزل

خورشت قارچ و گوشت از خورشت های خوشمزه و پرطرفداری است که طعم متفاوتی با خورشت های دیگر دارد. برای کسانی که طعم قارچ را دوست دارند، درست کردن خورشت قارچ پیشنهاد خوبی است. خورشت قارچ را می توان در چند نوع متفاوت درست کرد. ازجمله خورشت قارچ و مرغ یا خورشت قارچ و سیب زمینی ...

قارچ حاوی مقادیر زیادی پروتئین و ویتامین D می باشد و در نتیجه خورشت قارچ یک غذای مقوی محسوب می شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن خورشت قارچ و گوشت آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم خورشت قارچ و مرغ را آماده کرده ایم تا شما با این آموزش آشپزی ساده بارونک بتوانید خورش قارچ و گوشت خوشمزه و مجلسی به صورت مرحله به مرحله درست کنید.

مواد لازم خورش قارچ و گوشت 4 نفر
گوشت 4 تکه خورشتی
قارچ  300 گرم
پیاز 1 عدد
آلو بخارا 15 عدد
رب گوجه 1 قاشق غذاخوری
زعفران دم کرده 1 قاشق غذاخوری
نمک، زردچوبه به میزان لازم
فلفل به میزان لازم
مراحل تهیه و پخت خورشت قارچ و گوشت

1. برای شروع پخت، ابتدا پیاز را خرد می کنیم و در یک قابلمه با کمی روغن تفت می دهیم. بعد از نرم شدن پیازها، گوشت را بهش اضافه می کنیم و دوباره کمی تفت می دهیم تا رنگ گوشت تغییر کند.

2. بعد مقداری نمک، زردچوبه ، فلفل و رب گوجه فرنگی به گوشت می زنیم و خوب تفت می دهیم تا گوشت طعم دار شود. مقداری هم آب به قابلمه می ریزیم تا گوشت با حرارت ملایم بپزد. در ادامه آلوها را نیم ساعتی در آب خیس می کنیم و بعد می پزیم.. البته می توانید بدون خیس خوردن در قابلمه جداگانه روی حرارت بگذارید تا بپزد.

3. حالا قارچ ها را خوب می شوییم و بعد از خشک شدن آن ها را اسلایس می کنیم. سپس در یک تابه بزرگ، قارچ ها را بدون روغن روی حرارت متوسط کمی تفت می دهیم.

4. بعد از چند دقیقه که قارچ را مرتب هم زدیم، مقداری کره به تابه اضافه می کنیم و دوباره تند تند با حرارت زیاد تفت می دهیم و سریع حرارت را خاموش می کنیم تا قارچ ها آب پس ندهند و کوچک نشوند.

5. وقتی گوشت به خوبی پخته شد، قارچ و آلوی پخته شده را به قابلمه گوشت اضافه می کنیم. در انتها برای اینکه خورشت ما خیلی تیره نشود، یک قاشق زعفران دم کرده به خورشت اضافه می کنیم تا خوش رنگ شود.

6. بعد از اضافه کردن مواد، خورشت را حدود نیم ساعتی روی حرارت ملایم می گذاریم تا به خوبی جا بیفتد.

7. در پایان خورشت قارچ و گوشت آماده شده را در دیس می کشیم و با برنج کته یا برنج آبکش سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این خورشت قارچ و گوشت خوشمزه لذت ببرید.

منبع : baronak.com/6183-khoresh-gharch-gosht/
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه دسر نسکافه ای

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:پنجشنبه 23 خرداد 1398-12:51 ب.ظ

طرز تهیه دسر نسکافه ای

دسر نسکافه ، طرز تهیه و پخت دسر نسکافه ای خوشمزه و مجلسی با
 شیر و پودر ژلاتین در منزل مرحله به مرحله ، dessert neskafe
دستور تهیه دسر نسکافه ای خوشمزه و شیک مرحله به مرحله

دسر نسکافه ای یک دسر خوشمزه و فوق العاده خوش طعمی است که درست کردن آن هم بسیار راحت و آسان است. این دسر برای کسانی که طعم نسکافه را دوست دارند، پیشنهاد خوبی است.

دسر نسکافه ای را می توان با نشاسته، بستنی، بیسکوییت یا شکلات هم درست کرد که در هر صورت خوشمزه می شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه دسر نسکافه ای آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، مواد لازم و طرز تهیه دسر نسکافه ای را آماده کرده ایم تا شما با این آموزش آشپزی بارونک بتوانید به راحتی در منزل این دسر خوشمزه قالبی را به صورت مرحله به مرحله درست کنید.


مواد لازم دسر نسکافه ای
شیر  ۳ لیوان
  خامه صبحانه پاکت صورتی ۲۰۰ گرم
شکر  نصف لیوان
پودر ژلاتین  ۳ قاشق غذا خوری
مراحل تهیه دسر نسکافه ای

1. برای درست کردن این دسر، ابتدا پودر ژلاتین را روی شیر سرد می ریزیم تا حالت اسفنجی پیدا کند.

2. بعد شکر و پودر نسکافه را هم به شیر اضافه می کنیم و روی حرارت ملایم می گذاریم تا ذرات ژلاتین و شکر در شیر حل شود.

3. بعد از اینکه ژلاتین و شکر حل شد، خامه را هم بهش اضافه می کنیم و هم میزنیم و بلافاصله حرارت را خاموش می کنیم و صبر می کنیم تا دسر یکم از داغی بیفتد.

4. حالا دسر را داخل قالب مورد نظر می ریزیم و به مدت ۵ ساعت در یخچال می گذاریم تا دسر کامل آماده شود.

نکات درست کردن دسر نسکافه

این دسر چون خامه دارد نیازی به چرب کردن قالب نیست. همچنین توجه کنید میزان شکر را هم می توانید به توجه به ذائقه خود کم یا زیاد کنید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  


Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic