سایت تفریحی جزیره با کلی مطالب جالب آشپزی و بیوگرافی بازیگران

طرز تهیه کیک پرتقالی مجلسی عالی

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:سه شنبه 30 بهمن 1397-12:35 ب.ظ

دستور پخت کیک پرتقالی خیس خوشمزه و عالی خانگی مرحله به محله

کیک پرتقال از کیک های خوشمزه و پرطرفدار می باشد و همانند کیک نارنگی، بافت نرم و سبکی دارد. اگر تا به حال کیک پرتقالی را امتحان نکرده اید پیشنهاد می کنم برای یکبار هم که شده این کیک خوشمزه و بی نظیر را امتحان کنید. مطمئن باشد بعد از پخت کیک پرتقالی، از عطر و بوی پرتقال مست خواهید شد.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن کیک پرتقالی آشنایی ندارید، ما در این آموزش شیرینی پزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم کیک پرتقال را آماده کرده ایم که شما با این آموزش شیرینی پزی می توانید کیک پرتقال خوشمزه و خوش طعم درست کنید.

طرز تهیه کیک خیس 
خوشمزه
طرز تهیه کیک خیس خوشمزه
کیک خیس شکلاتی از کیک های خوشمزه و پرطرفدار ایرانی ...
مواد لازم
تخم مرغ ۵ عدد
روغن مایع نصف پیمانه
شکر ۲۰۰ گرم – یک پیمانه
آرد دو و نیم پیمانه – 340 گرم
آب پرتقال طبیعی یا سن ایچ ۱ پیمانه
بیکینگ پودر ۱ قاشق غذاخوری
رنده یا پودر پوست پرتقال ۱ قاشق غذاخوری
مراحل تهیه کیک پرتقالی

1. ابتدا همه مواد را از یک ساعت قبل از یخچال خارج می کنیم تا به دمای محیط برسند. البته تخم مرغ ها تا سرد هستند زرده و سفیده آن ها را از هم جدا کنید. چون بعد از گرم شدن، جدا کردن زرده و سفیده تخم مرغ کار سختی است.

2. بعد از اینکه همه مواد به دمای محیط رسیدند، زرده تخم مرغ را در یک ظرف مناسب با همزن هم می زنیم تا کرم رنگ شود و بعدش پوست پرتقال را پس از رنده کردن اضافه می کنیم و دوباره هم می زنیم تا زده و پوست پرتقال باهم مخلوط شوند. سپس آب پرتقال و بعدش روغن مایع را اضافه می کنیم و دوباره هم می زنیم.

3. در ادامه آرد و بیکینک پودر را باهم مخلوط می کنیم و بعد از دو سه بار الک کردن، به تدریج و آرامی در 3 مرحله به زرده تخم مرغ اضافه می کنم و با لیسک به صورت دورانی هم می زنیم تا مخلوط شوند. در این مرحله مایه زرده تخم مرغ کمی غلیظ تر است نگران این موضوع نباشید.

4. در این مرحله سفیده تخم مرغ را در یک ظرف مناسب با همزن هم می زنیم تا از لختگی دربیاید. سپس شکر را در دو مرحله به آرامی و تدریج اضافه می کنیم و هم می زنیم تا سفیده تخم مرغ فرم بگیرد و وقتی ظرف را برمی گرداند مایه نرید. حالا سفیده تخم مرغ را به مایه قبلی اضافه می کنیم و با لیسک به صورت دورانی از یک جهت فولد می کنیم تا مایه صاف و یکدستی داشته باشیم. (آموزش فولد کردن)

5. پس از آماده کردن مایه کیک، حالا قالب مورد نظری را که برای پخت این کیک در نظر گرفته ایم با روغن مایع چرب می کنیم و و بعدش کاغذ روغنی می اندازیم و مایه کیک را داخل قالب می ریزیم. حالا قالب حاوی مایه کیک را داخل فر گرم شده با دمای 180 درجه سانتی گراد و به مدت 45 دقیقه قرار می دهیم تا کیک بپزد.

6. توجه کنید منظور از فر گرم شده یعنی فری که از 15 دقیقه قبل روشن کرده باشیم. همچنین به دلیل متفاوت بودن فرها نمی شود زمان دقیقی را برای پخت مشخص کرد. برای اینکه مطمئن شوید کیک پرتقالی شما کامل پخته است یا نه؟ می توانید سیخ یا خلال دندانی جوبی را داخل کیک فرو ببرید، اگر تمیز بیرون آمد کیک شما به طور کامل پخته شده است.

7. پس از اینک هکیک به طور کامل پخت قالب را از فر بیرون می کشیم و بعد از 5 دقیقه خنک شدن، کنارهای کیک را با کارد آزاد می کنیم و کیک را برمی گردانیم تا از قالب جدا شود. سپس سپس پرتقالی را بر روی کیک می ریزیم و بعد از خنک شدن آن را سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این کیک پرتقالی هوشمزه لذت ببرید.

آموزش طرز تهیه کیک
 مرغ خوشمزه
آموزش طرز تهیه کیک مرغ خوشمزه
کیک مرغ از غذاهای خوشمزه و مجلسی است و بسیار پرطرفدار ...
مراحل تهیه سس پرتقالی

برای این کار نصف لیوان آب پرتقال را داخل یک ظرف مناسب می ریزیم و بعدش یک قاشق غذاخوری نشاسته ذرت + 2 قاشق غذاخوری شکر + 1 قاشق غذاخوری پودر ژله پرتقال را اضافه می کنیم و روی حرارت ملایم تمامی مواد را هم می زنیم تا کمی غلیظ تر شود. در انتها یک قاشق غذاخوری کره را اضافه می کنیم و از بعدش حرارت زیر قابلمه را خاموش می کنیم. هم اکنون سس پرتقالی هم آماده استفاده است.

همچنین ببینید :
طرز تهیه کیک تولد 
خوشمزه
طرز تهیه کیک تولد خوشمزه
خیلی از بانوان ایرانی فکر می کنند درست کردن کیک تولد کار سختی ...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تعبیر خواب ازدواج کردن مرد متاهل

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:سه شنبه 30 بهمن 1397-12:08 ب.ظ

دیدن ازدواج کردن دختر باکره و پسر مجرد در خواب چیست؟

دیدن عروسی کردن و ازدواج مجدد و زن گرفتن مرد متاهل زن دار و زن شوهر دار در خواب، دیدن و شنیدن خبر ازدواج اجباری معشوق با دیگران، ازدواج با شاهزاده و محرم شدن با دایی و دیگری در خواب و ... از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب ازدواج و زن گرفتن می باشد.

به هر حال اگر شما هم خواب ازدواج دیده اید، ما در این پست بارونک، کامل ترین تعبیر دیدن ازدواج در خواب را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که در ادامه به راحتی می توانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.


تعبیر خواب ازدواج و عروسی کردن

امام جعفر صادق (ع) دیدن خواب ازدواج را بر 4 وجه می داند :

بزرگی و مقام – زیادی مال – آرامش و آسایش – خرمی و شاد بودن

لوک اویتنها می گوید :

 • ازدواج و عروسی کردن در خواب نشانه رسیدن به هدف و خوشبختی می باشد.
 • دیدن شوهر در خواب نشانه امیدهای واهی می باشد.

در کتاب سرزمین رویاها درباره ازدواج نوشته شده است :

 • دیدن خواب ازدواج نشانه ایام و روزگار خوش می باشد.
 • شرکت کردن در یک ازدواج نشانه منفعت های بزرگ مالی می باشد.
 • دیدن زن در خواب نشانه درآمد خوب و گذشتن از یک مشکل مالی به خوبی و خوشی می باشد.

لیلا برایت : به طور کلی شوهر کردن در خواب، نشانه رفاه مالی می باشد و طلاق گرفتن نشانه این است که شما مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.


تعبیر خواب ازدواج کردن با زن مرده

اگر مردی خواب ببیند که با زن مرده ای ازدواج می کند و با او نزدیکی می کند، نشانه این است که از مال و دارایی آن زن چیزی نصیب شما خواهد شد. ولی اگر با آن زن نزدیکی نکرد، دلیل بر این است که مال و دارایی اندکی نصیب شما خواهد شد.

حال اگر زنی خواب ببیند که با مرد مرده ای ازدواج کرد و در خانه خود با آن مرد نزدکی کرد نشانه این است که مال و اموال زن کم می شود و یا اینکه حال و احوال او متغیر می شود. ولی اگر زن بخواهد ولی مرد نبیند و نزدیکی را قبول نکند، نشانه این است که مرگ آن مرد نزدیک می باشد.

اما اگر آن مرد زن را ببیند و در خانه مرد با او نزدیکی کرد نشانه این است که زن بمیرد.

تعبیر خواب كوتاه 
كردن موی سر خود
تعبیر خواب كوتاه كردن موی سر خود
در حالت کلی دیدن کوتاه کردن مو در خواب خوب نیست مگر در ...

تعبیر خواب ازدواج مرد با زن شوهردار

اگر زن شوهرداری خواب ببیند که شوهر دیگری دارد و مراسم عروسی را ندید، نشانه فراوانی مال و اموال و شرافت و عزت می باشد.

اگر مردی خواب ببیند که زنش شوهر کرده و شوهرش را به خانه برده است، یعنی اینکه شوهرش مال و اموال فراوانی بدست خواهد آورد.


تعبیر خواب عقد کردن دختر

اگر خواب ببینید که با دختری باکره ای ازدواج کردید و دوشیزگی او را بستند، نشانه این است که در آن سال زن یا کنیزکی خواهید گرفت. اما اگر به حرام دوشیزگی آن دختر را بستند نشانه این است که مال حرامی بدست خواهید آورد.


تعبیر خواب عروس شدن دختر

اگر دختری خواب ببیند که عروس شده است اما اصلا از این موضوع خوشحال نیست، نشانه این است که در زندگی اش به ناامیدی دچار خواهد شد و در امور عاطفی زندگی اش شکست خواهد خورد.

اگر زنی خواب ببیند که عروس شده است و او را به خانه شوهر می برند، یعنی اینکه عمر او به پایان رسیده است و از دنیا خواهد رفت.


تعبیر خواب ازدواج با پیرمرد پولدار

اگر دختری خواب ببیند که با پیرمردی پولدار ازدواج می کند، نشانه این است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد.


تعبیر خواب ازدواج و آمیزش

جابر مغربی : اگر خواب ببینید که با دختری ازدواج می کنید و با او نزدکی می کنید و دوشیزگی آن دختر را از بین می برید، این خواب نشانه این است که در آن سال با زن یا کنیزکی ازدواج می کنید و از شخص بالا مقامی خیر خواهید دید.

ابراهیم کرمانی : اگر خواب ببینید که با زن خرابی ازدواج می کنید و با او نزدیکی می کنید، یعنی اینکه کار سخت و دشواری که بر عهده شماست را به آسانی انجام می دهید.


تعبیر خواب ازدواج دیگران

دیدن مراسم ازدواج دیگران در خواب با مهمان هایی که لباس های زیبا و شیک پوشیده اند نشانه این است که شما از زندگی لذت های عالی خواهید برد. اما اگر آن مهمان ها لباس های سیاه بر تن کرده باشند، نشانه این است که در آینده نزدیکی در عزای کسی به سوگ خواهید نشست.

اگر خواب ببینید که در جشن ازدواج کسی شرکت کرده اید؛ نشانه این است که امور شغلی شما به طرز باورنکردنی امید بخش خواهد شد و از فکر کردن به افراد مورد علاقه و دوست داشتنی خود، لذت زیادی خواهید برد.


تعبیر خواب ازدواج با معشوق

این خواب نشان می دهد که شما در مورد اینکه فرد مورد علاقه و دوست داشتنی خود را برای ازدواج از دست بدهید نگران هستید و این نگرانی احتمالا ممکن است بخاطر رفتارهای اخیر او در شما به وجود آمده باشد و فکر می کنید که احتمالا او دیگر شما را مثل سابق دوست ندارد.

برای همین پیشنهاد می کنیم با فرد مورد علاقه خود به صحبت بشینید و علت ناراحتی و یا سردی او را ازش بپرسید. شاید اصلا این موضوع واقعیت ندارد و همه این ها تصورات غلط ذهن ناخودآگاه شما می باشد.

تعبیر خواب حامله 
بودن دیگران
تعبیر خواب حامله بودن دیگران
تعبیر دیدن حامله بودن و شدن خود و دیگران، دختر باکره و ...

تعبیر خواب افتادن اتفاق ناگوار در ازدواج

اگر خواب ببینید که در جشن ازدواج خود یا دیگران، اتفاق ناگواری رخ داد، نشانه این است که به بیماری مبتلا خواهید شد و یا اینکه از مرگ یکی از اعضای خانواده خود رنج خواهید کشید.


تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج

اگر خواب ببینید که به شما پیشنهاد ازدواجی داده شد، نشانه خوشبختی در زندگی می باشد.


تعبیر خواب ازدواج با فرد خارجی

اگر خواب ببیند که با فرد خارجی ازدواج می کنید، علامت این است که شما با دیگران به دعوا و مشاجره خواهید کرد.


در کتاب سرزمین رویاها درباره ازدواج نوشته شده است :

 • دیدن ازدواج یکی از اعضای فامیل نشانه خصومت در خانواده می باشد.
 • دیدن شرکت کردن یک شوهر یا زن در ازدواج نشانه سود می باشد.
 • دیدن خواب ازدواج خواهرتان نشانه یک خطر بزرگ می باشد.
 • دیدن ازدواج برادرتان نشانه پول می باشد.
 • دیدن ازدواج یک دختر باکره نشانه احترام و ارزش می باشد.
 • دیدن ازدواج پسرتان در خواب نشانه بدست آوردن پول می باشد.
 • دیدن ازدواج دختران نشانه ثروت می باشد.
 • دیدن خواب شرکت کردن در مراسم ازدواج یک بیوه نشانه بدست آوردن پول زیادی می باشد.
همچنین ببینید :

تعبیر خواب سگ زرد و
 سیاه
تعبیر خواب سگ زرد و سیاه
دیدن توله سگ سفید پشمالو و سگ سیاه ، زرد و قهوه ای بزرگ و ...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه شربت بار باکیفیت در منزل

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:دوشنبه 29 بهمن 1397-10:51 ب.ظ

دستور تهیه شربت بار خوشمزه برای انواع شیرینی و کیک مرحله به مرحله

شربت بار نوعی شهد به غلظت عسل روان می باشد و استفاده های مختلفی دارد. برای مثال امروزه از شربت بار در تهیه انواع مربا، حلوا، باقلوا، بامیه، زولبیا و یا برای تر کردن کیک اسفنجی و کیک یزدی استفاده می شود. شربت بار از جوشاندن آب و شکر و ترکیب مواد دیگر مانند جوهر لیمو، زعفران و گلوگز تهیه می شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه شربت بار آشنایی ندارید ما در این آموزش شرینی پزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم شربت بار را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید شربت بار خوشمزه و باکیفیت درست کنید.

مواد لازم شربت بار
شکر  2 لیوان
آب 1 لیوان
جوهر لیمو یک چهارم قاشق چایخوری
گلاب 2 قاشق غذاخوری
گلوکز 1 قاشق غذاخوری پر
زعفران سائیده شده به مقدار لازم
مراحل تهیه شربت بار

1. ابتدا در یک قابلمه مناسب شکر و آب را می ریزیم و قابلمه را روی حرارت ملایم می گذاریم تا شکر به آرامی در آب حل شود و به هیچ وجه با قاشق سعی نکنید که شکر را در آب حل کنید. اجازه بدهید شکر با حرارت ملایم، در آب حل شود. همچنین توجه کنید بزرگی قابلمه شما باید مناسب با شعله گاز شما باشد و حرارت هم باید ملایم باشد، چون در غیر اینصورت موجب شکرک زدن شربت بار خواهد شد.

2. وقتی آب داخل قابلمه شروع به جوش زدن کرد، گلاب + جوهر لیمو + زعفران را اضافه می کنیم و حرارت زیر قابلمه را روی خیلی کم می گذاریم و به مدت 5 دقیقه صبر می کنیم تا آب بجوشد و همه مواد باهم حل شوند. بعد از 5 دقیقه گلوگلز را اضافه می کنیم و بعد با یک قاشق چوبی به آرامی هم می زنیم تا اگر کف ظرف شکر باقی مانده باشد حل شود.

3. بعد از کمی جوشیدن کم کم شربت قوام پیدا می کند و کف می کند. البته نمی شود برای قوام پیدا کردن شربت زمان دقیقی را تعیین کرد ولی معمولا اگر با حرارت کم شربت بار را تهیه کنید معمولا از زمان جوش تا قوام پیدا کردن شربت، 10 تا 15 دقیقه طول خواهد شد. همچنین بهتر است در این مرحله دور تا دور قابلمه را با قلموی خیس تمییز کنید تا شکرک دور ظرف بافی نماند.

4. یکی دیگر از مزیت های حرارت کم در تهیه شربت بار این است که حرارت کم به شما کمک می کند تا راحت بتوانید قوام مناسب شربت خود را کنترل کنید و به همین دلیل شربت بار شما شکرک نخواهد شد.

5. برای اینکه مطمئن شوید شربت شما به قوام رسیده و غلظت مناسبی دارد، چند قطره از شربت را در ظرفی بریزید و بعد از کمی خنک شدن آن را بین دو انگشت خود قرار دهید. اگر چسبنده بود و کشدار شد و به صورت نخ درآمد، یعنی قوام شربت شما مناسب است و حرارت را خاموش کنید. توجه کنید معمولا غلظت شربت بار مناسب همانند غلظت عسل روان می باشد. امیدواریم این آموزش طرز تهیه شربت بار مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

نکات مهم در تهیه شربت بار

برای تهیه شربت بار حرفه ای یعنی شربت باری که هم با کیفیت باشد و هم قوام کافی و بدون شکرک باشد باید یک سری اصول را رعایت کنید. اصول اول اینکه به هیچ وجه آبلیمو را جایگزین جوهر لیمو نکنید چون نتیجه ای که با جوهر لیمو می گیرید به هیچ وجه با آبلیمو قابل مقایسه نیست.

مورد دوم هم استفاده از گلوگز یا بادکا می باشد و پیشنهاد می کنم یکی از این دو را حتما در تهیه شربت بار استفاده کنید. چون شربت باری که در آن گلوگز یا بادکا به کار نرفته باشد، نمی تواند زولبیا و بامیه شما را شفاف و زیبا کند.

همچنین استفاده از گلولز یا بادکا موجب باکیفیت شدن شربت بار شما می باشد و در قوام بودن آن بسیار مؤثر است. شما می توانید جوهو لیمو، گلوگز یا شربت بار را از قنادی فروش ها تهیه کنید و قیمت مناسبی هم دارند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه خمیر پیتزا به صورت نرم و عالی

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:دوشنبه 29 بهمن 1397-07:25 ب.ظ

دستور تهیه خمیر پیتزای حرفه ای نرم و خانگی مرحله به مرحله

خمیر پیتزا نوعی نان مخصوص است و در پخت همه پیتزاها از این خمیر استفاده می شود. اینکه خمیر پیتزایی که درست می کنید خوشمزه تر باشد و بافت نرمی داشته باشد خیلی مهم است و به جذابیت ظاهری و طعم پیتزای شما تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه نوعی خمیر پیتزا خوشمزه را برایتان آماده کرده ایم که به ساده ترین و راحت ترین روش ممکن برای تهیه خمیر پیتزا می باشد. توجه کنید ما در آموزش، از شیر هم در کنار آب ولرم اسفاده کرده ایم چون در این صورت خمیر پیتزا درست شده کمتر خشک می شود و خوشمزه تر هم می شود.

به هر حال اگر تا به امروز خمیر پیتزا درست نکرده اید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم خمیر پیتزا برای یک عدد پیتزای بزرگ 3 نفره را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی به تنهایی می توانید خمیر پیتزای خوشمزه و مخصوص درست کنید.

مواد لازم خمیر پیتزا برای 3 نفر
آرد سفید قنادی یک و نیم لیوان
آب ولرم یک چهارم لیوان
شیر ولرم یک چهارم لیوان
پودر خمیر مایه ۱ قاشق مرباخوری سرصاف
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
شکر 1 قاشق چایخوری
روغن مایع 6 قاشق غذاخوری
مراحل تهیه خمیر پیتزا

1. ابتدا در یک ظرف مناسب خمیر مایه را به همراه شکر و آب ولرم مخلوط می کنیم و به مدت 10 دقیقه صبر می کنیم تا خمیر مایه عمل بیاید. توجه کنید همیشه بهتر است خمیر مایه خود را به عمل بیاورید و اگر مشکلی نداشت به خمیر اضافه کنید. چون در این صورت از عمل آمدن و تازه بودن خمیرتان مطمئن خواهید شد و زحمت هایتان به هدر نخواهد رفت.

2. در این مدت زمان در ظرف دیگر شیر، نمک و 3 قاشق غذاخوری روغن را باهم مخلوط می کنیم و بعدش خمیر مایه به عمل آمده را اضافه می کنیم و در نهایت آرد سه بار الک شده را اضافه می کنیم و با دست مان ورز می دهیم.

3. بعد از کمی ورز دادن خمیر، روغن مایع را اضافه می کنیم و دوباره ورز می دهیم. توجه کنید اگر احساس می کنید خمیر به دستتان می چسبد مقداری آرد اضافه کنید. البته نباید بیش از اندازه هم آرد بزنید، چون در این صورت نرمی و لطافت خمیر از بین می رود و خمیر شما بعد از پخت سفت می شود.

4. در ادامه خمیر را روی صفحه کار آرد پاشیده خود ورز می دهیم و چند باری به زمین می کوبیم تا خمیر خودش را بگیرد. توجه کنید در این مرحله بهتر است با کف دستتان خمیر را ورز دهید چون اگر با انگشت های خود این کار را بکنید احتیاج به خمیر مجدد پیدا خواهید کرد.

5. بعد از 5 دقیقه ورز دادن و کوبیدن خمیر، آن را توی ظرف چرب شده با روغن می گذاریم و روی آن را با پارچه می پوشانیم و به مدت یک ساعت صبر می کنیم تا خمیر برسد. توجه کنید بعد از یک ساعت باید حجم خمیر شما دو برابر شود.

6. هم اکنون خمیر پیتزای شما آماده استفاده است. توجه کنید به هنگام پخت پیتزا، این خمیر را به مدت یک دقیقه ورز دهید تا پف اضافی آن بخوابد، سپس پنیر و مخلفات دیگر پیتزا را اضافه کنید و بعد بپزد. توجه کنید به هیچ وجه نیازی نیست این خمیر را جداگانه بپزید.

7. همچنین توصیه می کنیم به هنگام تهیه پیتزای خانگی، از درست کردن پیتزا در قالب های تک نفره اجتناب کنید. چون هم کارتان سخت تر می شود و هم اینکه به جای آن بهتراست خمیر پیتزا را داخل یک قالب بزرگ پهن کنید و سپس مخلفات دیگر پیتزا را اضافه کنید و بعد سینی را برای پخت داخل فریزر بگذارید.

8. بعد از اینکه پیتزای شما پخت، می توانید آن را به تعداد نفرات مورد نظر خود برش دهید و سپس سرو کنید. در این صورت پیتزای شما خوشمزه تر هم خواهد شد. امیدواریم این دستور آشپزی طرز تهیه خمیر پیتزای خانگی مورد رضایت تان قرار گرفته باشد.

نحوه نگهداری خمیر پیتزا

شما می توانید خمیر پیتزا را از یک روز قبل درست کنید و در یخچال نگهداری کنید. اما بیشتر از یک روز نگهداری خمیر پیتزا را حتی به روش فریزر کردن پیشنهاد نمی کنیم. چون اگر خمیر پیتزا را فریزر کنید کیفیت خمیر به دشت افت خواهد کرد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه کیک خیس شکلاتی به همراه مواد لازم

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:یکشنبه 28 بهمن 1397-01:55 ب.ظ

دستور پخت کیک خیس شکلاتی مجلسی مرحله به مرحله

کیک خیس شکلاتی از کیک های خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است و بافت بسیار نرم و لطیفی دارد. کیک خیس در انواع طعم های مختلف همچمون شکلاتی، کاراملی، زعفرانی، براونی، ترکیه ای، وانیلی و یخچالی پخته می شود. اما نوع شکلاتی کیک خیس محبوب تر است.

کیک خیس به دلیل اینکه کمی مربوط است، حس و حال خوبی به شخصی که آن را می خورد می دهد. اگر شما هم مثل من عاشق کیک شکلاتی هستید، پیشنهاد می کنم به هیچ وجه کیک خیس شکلاتی را از دست ندهید و حتما برای یکبار هم که شده، این کیک خوشمزه و خوش طعم را امتحان کنید.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن کیک خیس شکلاتی آشنایی ندارید، ما در این آموزش شیرینی پزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم کیک خیس شکلاتی را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی به تنهایی می توانید کیک خیس خوشمزه و شکلاتی برای تولد + مراسم و مهمانی های خاص خود درست کنید.

دستور پخت کیک مرغ
دستور پخت کیک مرغ
کیک مرغ از غذاهای خوشمزه و مجلسی است و بسیار پرطرفدار ...
مواد لازم کیک خیس شکلاتی
آرد شیرینی پزی 2 پیمانه (300 گرم)
بیکینگ پودر 2 قاشق چایخوری استاندارد
جوش شیرین یک و نیم قاشق چایخوری استاندارد
نمک یک چهارم قاشق چایخوری استاندارد
پودر کاکائو سه چهارم پیمانه
تخم مرغ درشت 2 عدد
روغن مایع نصف پیمانه پیمانه
شیر 1 پیمانه
شکر 1 پیمانه
آب جئش 1 پیمانه
وانیل یک چهارم قاشق چایخوری استاندارد
مراحل تهیه کیک خیس شکلاتی

1. ابتدا همه مواد را از یک ساعت قبل از یخچال خارج می کنیم تا به دمای محیط برسند و فر را با دمای 180 درجه سانتی گراد روشن می کنیم تا گرم شود. همچنین قالبی را که برای پخت کیک در نظر گرفته ایم را با روغن جامد چرب می کنیم و بعدش با پودر کاکائو کاور می کنیم.

2. برای شروع آرد را با پودر کاکائو + نمک + بیکینگ پودر + جوش شیرین را در یک ظرف مناسب می ریزیم و با همزن دستی مخلوط می کنیم. بعد از مخلوط کردن آن را 3 بار الک می کنیم و کنار می گذاریم.

3. حالا در ظرفی دیگر تخم مرغ ها را با شکر و وانیل می ریزیم و با دور تند همزن برقی به مدت 3 دقیقه هم می زنیم تا مایه روشن و سبکی درست شود. سپس روغن مایع را اضافه می کنیم و ان بار به مدت 1 دقیقه با دور متوسط همزن برقی هم می زنیم. بعد از اضافه کردن روغن مایع، حالا جوش شیرین را اضافه می کنیم و این بار هم با دور متوسط همزن برقی به مدت 1 دقیقه هم می زنیم.

4. در این مرحله مخلوط آرد را به تدریج و به آرامی در 3 مرحله اضافه می کنیم و به آرامی همه مواد را باهم مخلوط می کنیم. سپس آب جوش را اضافه می کنیم و با دور تند همزن هم می زنیم تا حدی که همه مواد باهم یکدست شود. توجه کنید بعد از یکدست شدن اگر زیاد هم بزنید کیک شما سفت خواهد شد.

5. بعد از آماده کردن مایه کیک حالا نوبت پخت است. برای این کار، مایه کیک را در داخل قالب چرب شده می ریزیم و آن را به مدت 50 تا 60 دقیقه در فرم گرم شده با دمای 180 درجه سانتی قرار می دهیم تا بپزد. برای اطمینان از پختن کیک، خلال دندان تمییزی را داخل کیک فرو می بریم، اگر خلال دندان تمییز خارج شد کیک مان پخته است. توجه کنید مدت زمان دقیق پخت بسته به نوع فر و قالب انتخابی می تواند متفاوت باشد.

6. بعد از اینکه از پخت کیک مطمئن شدیم، آن را از فر بیرون می آوریم و به مدت 5 تا 10 دقیقه صبر می کنیم تا کیک کمی خنک شود. سپس کنارهای کیک را با کمک کارد آزاد می کنیم و قالب را چند باری تکان می دهیم تا کیک به طور کامل جدا شوند.

7. سپس با کمک خلال دندان، سوراخ هایی روی کیک ایجاد می کنیم و بعدش سس گرم را روی کیک می ریزیم و صبر می کنیم تا سس جذب کیک شود. سپس بلافاصله کیک را از قالب خارج می کنیم. توجه کنید بعد از ریختن کیک اگر کیک به مدت طولانی در داخل قالب بماند ممکن است به قالب بچسبد و بعدا به طور کامل جدا نشود. امیدواریم از خوردن این کیک خیس شکلاتی نهایت لذت را ببرید.

مراحل تهیه سس شکلات

برای تهیه سس شکلات مخصوص کیک خیس، 1 لیوان شیر + 1 قاشق پودر کاکائو + 2 قاشق شکر را در یک ظرف مناسب می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم تا بدین طریق شکر و پودرکاکائو در شیر حل شوند.

همچنین ببینید :
طرز تهیه کیک 
نارنگی خوشمزه
طرز تهیه کیک نارنگی خوشمزه
اگر تا به حال کیک نارنگی نخورده اید پیشنهاد می کنم حتما برای ...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

طرز تهیه فلافل به سبک آبادانی

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:یکشنبه 28 بهمن 1397-01:07 ب.ظ

دستور پخت فلافل خوشمزه اهوازی و آبادانی با آرد نخود و سیب زمینی

فلافل از غذاهای خوشمزه جنوب کشورمون می باشد و بسیار محبوب است. اصالت فلافل به کشورهای عربی باز می گردد، اما به دلیل خوشمزه تر بودن و طرز تهیه آسان هم اکنون پخت آن در کشور ما مخصوصاً جنوب ایران بسیار مرسوم شده است. جالب است بدانید هم اکنون فلافل در تمامی مغازه های ساندویچ فروشی و رستوران های اهواز و آبادان سرو می شود.

همان طور که می دانید فلافل جزو غذاهای فوری به حساب می آید و با مواد ساده و ارزان قیمتی همچون نخود، سیب زمینی، پیاز و ادویه مخصوص تهیه می شود. البته امروزه در بسیاری از مناطق، فلافل را با مواد دیگری همچون گوشت چرخ کرده هم درست می کنند.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن فلافل آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم فلافل را برای 4 نفر آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید فلافل خانگی خوشمزه و عالی درست کنید.

توجه کنید اگر می خواهید برای 8 یا 12 نفر فلافل خانگی درست کنید می توانید از 2 یا 3 برابر مواد لازم گفته شده استفاده کنید.

طرز تهیه فرنی 
خوشمزه
طرز تهیه فرنی خوشمزه
فرنی یک دسر فوق العاده خوشمزه و مقوی می باشد و به دلیل ...
مواد لازم فلافل برای 4 نفر
نخود ۳ پیمانه
پیاز متوسط  ۱ عدد
سیر ۴حبه
آب سرد نصف لیوان
ادویه فلافل (پودر تخم گشنی ،فلفل سیاه،پودر زیره سبز) ۲ قاشق چایخوری
نمک  ۳ قاشق چایخوری
روغن سرخ کردنی  به میزان لازم
مراحل تهیه فلافل

1. برای اینکه فلافل خوشمزه و بدون نفخی داشته باشیم بهتر است نخودها را از 48 ساعت قبل خیس کنیم تا جوانه های کوچکی هم بزنند. در این مدت زمان بهتر است چند باری آب نخودها را هم عوض کنید تا نفاخی آن به طور کامل از بین برود. اگر هم فرصت کنید پوست نخودها را بگیرید این طوری هضم نخودها خیلی آسان تر می شود.

2. برای شروع آب نخودهای خیس شده را به طور کامل با آبکش می گیریم و با پیاز، سیب زمینی نیم پز شده، سیر و ادویه و با استفاده از چرخ گوشت دو بار چرخ می کنیم و بعدش حسابی ورز می دهیم تا همه مواد به خوبی باهم مخلوط شوند.

3. توجه کنید لازم نیست نخودها پس از چرخ کردن به صورت کامل له شود، اگر فقط به صورت دانه های ریز باشد کافی است. چون اگر نخود ها را زیاد چرخ کنید و له شوند، فلافل های شما موقع سرخ کردن وا خواهند رفت. در صورتی که احساس کردید موادتان خیلی سفت شده است، می توانید مقداری آب سرد اضافه کنید و دوباره ورز بدهید. توجه کنید باید مایه فلافل باید قابل فرم دهی باشد پس بیش از اندازه آب اضافه نکنید.

4. حالا نوبت اضافه کردن ادویه جات مخصوص فلافل می باشد. بهترین ادویه برای پخت فلافل زیره است. افزودن زیره به فلافل باعث می شود فلافل به خوبی هضم شود. البته فرقی نمی کند که شما از زیره سبز استفاده کنید یا سیاه. پس از افزدون فلافل می توانید مقداری نعنا خشک یا جعفری هم به مواد فلافل اضافه کنید تا فلافل عطر بهتری داشته باشد.

5. پس از آماده کردن مایه فلافل، باید فلافل ها را قالب بزنید. من برای قالب زدن از قالب مخصوص فلافل استفاده کردم. ولی شما می توانید با دست هم فلافل ها را به صورت گنبدی قالب بزنید. اگر داخل خمیر فلافل آب افتاد می توانید با اضافه کردن کمی آرد نخودچی با پودر سوخاری آب خمیر را جمع کنید.

6. پس از اینکه تمامی مواد را قالب زدیم آن ها را داخل روغن داغ قوطور شده می ریزیم تا هر دو طرف فلافل ها با حرارت ملایم سرخ شوند. توجه کنید اگر فلافل ها را با حرارت خیلی زیاد سرخ کنید، فلافل های شما مغز پخت خواهند شد.

7. پس از اینکه فلافل ها به خوبی سرخ شد آن ها را روی دستمال تمیز یا صافی فلزی مخصوص این کار بگذارید تا روغن اضافی فلافل ها گرفته شود. بعد از گرفتن کامل روغن فلافل ها، آن ها را به همراه خیارشو، گوجه فرنگی و سیب زمینی سرخ شده سرو کنید. امیدواریم از خوردن این فلافل های خوشمزه و خانگی لذت ببرید.

همچنین ببینید :
طرز تهیه آش
طرز تهیه آش
آش رشته از خوشمزه ترین و معروف ترین آش های ایرانی ...
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

خرید دستگاه کالباس بر خانگی با قیمت ارزان

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:یکشنبه 28 بهمن 1397-12:52 ب.ظ

فروشگاه خرید دستگاه کالباس بر و کالباس ساز

دستگاه کالباس بر و برش کالباس یکی از جدیدترین محصولات فروشگاهی اینترنتی ما می باشد که شما با خرید و استفاده از این دستگاه برش زن می توانید تکه های برش زده دقیق از گوشت، نان، کالباس، سبزیجات، میوه ها و ... تهیه کنید. این دستگاه برش زن کالباس 75 ولتی با پلاستیک مقاوم طراحی شده و دارای یک تیغه فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا عرضه شده است. همچنین به راحتی میتوانید سینی این دستگاه را جدا و بشویید.

این دستگاه برش زن دارای یک ریموت کنترل کننده ضخامت می باشد که شما به راحتی می توانید اندازه ضخامت برش های خود را تنظیم کنید. همچنین طراحان این دستگاه برش کالباس برای امنیت بیشتر، یک سوئیچ مخصوص را درست کرده اند تا در زمانی که دستگاه در حال استفاده نیست، محدودیت دسترسی مواد غذایی به تیغه را فرام می کند.

خرید موکن
خرید موکن
شما با خرید و استفاده از دستگاه موکن لمسی دخترانه زنانه ...

دستگاه کالباس بر خانگی ، خرید و قیمت انواع دستگاه کالباس بر خانگی ،
 دستگاه برش کالباس خانگی جدید برقی

توضیحات بیشتر درباره خرید دستگاه کالباس بر خانگی

آن هایی که عاشق کالباس هستند، مطمئنا مثل من همیشه در خانه با مشکل برش کالباس روبرو هستند. حتی برخی از مغازه دار ها هم از این دستگاه های برش کالباس ندارند و کالباس ها را فقط به صورت بسته بندی شده می فروشند. برای اینکه همیشه با مشکل برش کالباس راحت شوید ما برای شما دستگاه برش زن کالباس خانگی را پیشنهاد می کنیم که قیمت بسیار مناسب دارد و کار شما را به خوبی راه می اندازد.

شما با خرید و استفاده از این دستگاه برش زن کالباس، علاوه بر اینکه می توانید کالباس های خود را در ضخامت مورد نظر خود به آسانی برش دهید. بلکه می توانید انواع نان، گوشت، میوه و ... را به آسانی برش دهید.

راهنمای خرید دستگاه برش زن کالباس

برای خرید و استفاده از این دستگاه برش زن کالباس، لطفا ابتدا بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم خرید را با دقت پر کنید. بعد از تکمیل فرم خرید سفارش خود را در عرض 2 تا 5 روزی کاری تحویل بگیرید و وجه آن را درب منزل پرداخت نمایید.

قیمت : 180000 تومان | پرداخت درب منزل

خرید

آدرس فروشگاه فروشنده :  buying.takshop91.biz

همچنین ببینید :
تفاله گیر سینک 
ظرفشویی
تفاله گیر سینک ظرفشویی
تفاله گیر سینک ظرفشویی مرسی علاوه بر اینه ظاهر بسیاری زیبایی ...

   


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آموزش طرز تهیه دسر رومانف خوشمزه و مجلسی

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:شنبه 27 بهمن 1397-07:26 ب.ظ

دستور تهیه دسر رومانف خوش طعم و مجلسی خانگی مرحله به مرحله

دسر رومانف یک دسر فرانسوی خوشمزه و مجلسی می باشد و بسیار محبوب است. دسر رومانف همانند دسر پان اسپانیا از دسرهای خارجی می باشد که هم اکنون در کشور ما در بسیاری از مهمانی های مجلسی و خصوصی سرو می باشد.

شما می توانید دسر رومانف را با انواع میوه ها مثل آناناس، سیب، موز، انبه و ... درست کنید. توجه کنید اگر این دسر را مثل من با موز درست می کنید، به دلیل اینکه موز خیلی زود سیاه می شود، باید این دسر پس از تهیه زودتر سرو شود.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن دسر رومانف آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم دسر رومانف را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید دسر رومانف خوشمزه و مجلسی درست کنید.

دستور تهیه دسر 
پاناکوتا
دستور تهیه دسر پاناکوتا
دسر پاناکوتا با نام انگلیسی Panna cotta یک پودینگ ساده و ...
مواد لازم دسر رومانف
شیر ۳ لیوان
پودر ژلاتین  ۲۵ گرم - دو و نیم قاشق غذاخوری
نشاسته ذرت  ۲۵ گرم - 3 قاشق غذاخوری
شکر ۱۰۰ گرم – نصف لیوان
خامه صبحانه ۱۰۰ گرم
وانیل نصف قاشق چایخوری
آب سرد نصف لیوان
موز یک تا دو عدد
سیب  یک عدد
مراحل تهیه دسر رومانف

1. ابتدا ژلاتین را در یک ظرف آب سرد می ریزیم و روی بخار آب قرار می دهیم تا به روش بن ماری گرم شود و ذرات ژلاتین به طور کامل در آب حل شود.

2. در ادامه در یک ظرف دیگر، شیر سرد و نشاسته ذرت را باهم مخلوط می کنیم و بعدش شکر را هم اضافه می کنیم و روی حرارت قرار می دهیم و به صورت مرتب هم می زنیم تا کمی غلیظ تر شود. بعد از اینکه کمی غلیظ تر شد، مایه ظرف حاوی ژلاتین حل شده در آب سرد را اضافه می کنیم و پس از مخلوط کردن، حرارت را خاموش می کنیم.

3. در این مرحله میوه ها را با مخلوط کن پوره می کنیم. البته در صورت تمایل و با توجه به سلیقه و ذائقه خود می توانید آن ها را خرد کنید تا توی دسر زیر دندون بیاید. من از دو میوه موز و سیب استفاده کرد. موز را با استفاده از گوشتکوب له کردم و سیب را به صورت خیلی ریز رنده کردم و داخل دسر ریختم و مخلوط کردم.

4. پس از آن خامه صبحانه را در یک کاسه با چنگال هم می زنیم و بعدش به همراه مقداری وانیل به ظرف حاوی دسر اضافه می کنیم و به خوبی مخلوط می کنیم. توجه کنید اگر به جای خامه صبحانه از خامه فرم گرفته قنادی استفاده می کنید، میزان شکر را کمتر بریزید جون این خامه نسبت به خامه صبحانه شیرین تر است.

5. حالا قالبی را که برای این دسر اضافه کردیم با چند قطره روغن مایع چرب می کنیم. البته جون این دسر حاوی خامه است نیازی به چرب کردن زیاد ندارد اما من برای راحتی کار قالب را چرب کردم. بعد از چرب کردن دسر را داخل قالب می ریزیم و به مدت 5 ساعت داخل یخچال می گذاریم تا به اصطلاح دسر خوب بسته شود.

6. بعد از اینکه دسر به خوبی بسته شد، با استفاده از یک کارد، دور دسر را آزاد کردم و بعدش روی قالب یک دیس مرطوب گذاشتم و قالب را برگردوندم. برای تزیین می توانید ماسوره مورد نظر خود را با خامه قنادی فرم گرفته پر کنید و روی دسر طرح های مورد نظر خود را ایجاد کنید.

همچنین ببینید :
دسر کدو حلوایی 
خوشمزه
دسر کدو حلوایی خوشمزه
دسر کدو حلوایی یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین دسر ها ...
   


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تعبیر خواب کوتاه کردن مو

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:جمعه 26 بهمن 1397-01:53 ب.ظ

تعبیر کوتاه کردن موی بلند و کوتاه مرد و زن در خواب چیست؟

دیدن موی کوتاه و بلند سر و بدن مرد و زن - دیدن تراشیدن و کوتاه کردن موی سر خود و دیگران با قیچی توسط آرایشگر و مرده - دیدن مو در صورت، ران پا، دهان و کف دست زنان و ... از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب کوتاه کردن مو می تواند باشد.

به هر حال اگر شما هم خواب کوتاه کردن مو دیده اید، ما در این پست بارونک، کامل ترین تعبیر کوتاه کردن مو در خواب را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که شما در ادامه میتوانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.


تعبیر خواب موی کوتاه و بلند برای زن زن

اگر زنی خواب ببیند گیسوانی بلند و آراسته دارد و یا اینکه اگر گیسوانی کوتاه داشته باشد و خواب ببیند گیسوانش بلند شده است تعبیر خواب او خوب است و نشان از این است که او نزد شوهر و خانواده اش عزیز و محترم خواهد بود.

اما اگر زنی در بیداری موی بلند داشته باشد و در خواب ببیند موهایش کوتاه شده است عزت و احترام خود را از دست می دهد و سبک می شود.


تعبیر خواب موی کوتاه و بلند برای مرد

مو و گیسوان بلند برای مردان هم نشانه آبرو، شان، جاه و مقام است. ولی اگر مردی با مو و گیسوان بلند، در خواب موهایش را کوتاه ببیند نشانه بی آبروئی و یا از دست دادن شان و مقام نیست. چون که طبق رسم و رسوم مردها گیسو نمی گذارند.

تعبیر خواب حاملگی 
در دوران نامزدی
تعبیر خواب حاملگی در دوران نامزدی
تعبیر دیدن حامله بودن و شدن خود و دیگران، دختر باکره و پسر مجرد ...

تعبیر خواب کوتاه کردن مو

در حالت کلی دیدن کوتاه کردن مو در خواب خوب نیست مگر در شرایطی خاص و استثنایی. به هر حال اگر خواب ببینید که موی سرتان را به اجبار کوتاه می کنید نشانه این است که عشق تان را از دست خواهی داد و یا اینکه فردی که برای تو عزیز است و بسیار دوستش دارید از خود خواهی رنجاند. برای مثال می توان به شکست در روابط احساسی دختر و پسر اشاره کرد.

کارل یونگ می گوید :
 • اگر خواب ببینید که موهایتان را کوتاه می کنید نشانه این است که قدرت خود را از دست خواهید داد.
 • اگر خواب ببینید که کسی موهای شما را کوتاه می کند نشانه این است که شما احساس کمبود قدرت می کند و ناعادلانه مورد نقد قرار می گیرید.
تعبیر خواب کوتاه کردن مو از نظر حضرت یوسف (ع)
 • تراشیدن موی سر در خواب، نشانه رهایی از غم است.
 • دیدن درازی موی سر در خواب، نشانه درازی عمر است.
 • دیدن موی سر دراز در خواب، نشانه رنج و مصیبت کم است.
 • دیدن کندن موی سر در خواب، نشانه جدایی از همسر است.

تعبیر خواب تراشیدن موی سر

جابر مغربی می گوید :
 • اگر زنی خواب ببیند که موهای سرش را تراشیده است، نشانه این است که دین و ایمان آن زن دچار مشکل می شود.
 • اما اگر مردی چنین خوابی ببیند از غم و اندوه نجات می یابد و اگر بدهکار باشد بدهی اش را پرداخت خواهد کرد.
 • اگر شخص ثروتمندی خواب ببیند که موهای بدن خود را تراشیده است نشانه این است که فقیر می شود ولی اگر این خواب را شخص فقیری ببیند نشانه این است که ثروتمند خواهد شد.
اسماعیل بن اشعت می گوید :
 • اگر زنی در خواب موهای خود را تراشیده ببیند، نشانه این است که شوهرش فوت خواهد کرد.
 • اگر خواب ببیند که در هنگام حج، کسی موهای سر شما را در حرم مکه تراشید بدانید اگر بدهکار باشید بدهی شما پرداخت می شود و اگر غمگین باشید شاد و خوشحال خواهید شد.
حضرت دانیال می گوید :

اگر فرماندهی و یا اینکه شخص بالا مقامی خواب ببیند که موهای سرش را تراشیده است دلیل بر این است که آن شخص از مقام خود عزل می شود.

همچنین می گوید : اگر شخصی خواب ببیند که موهای سر خود را با تیغ یا موبر زده است آن شخص سود و منفعت بدست خواهد آورد.

امام صادق (ع) تراشیدن مو را بر 4 وجه می داند :
 • به جا آوردن حج
 • عزت و مقام
 • مسافرت رفتن
 • کامیابی و بهره مندی
 • امنیت

تعبیر خواب قیچی کردن مو

اگر زنی خواب ببیند که گیسوانش را قیچی کرده اند و یا اینکه حس کند گیسوانش قیچی شده است تعبیر این خواب خوب نیست و آن زن بد نام خواهد شد و مورد اتهام و افترا قرار خواهد گرفت. توجه کنید این تعبیر فقط برای گیسوان قیچی شده درست است و برای کوتاه کردن مو درست نیست.

همچنین ببینید :
تعبیر خواب گاز 
گرفتن سگ
تعبیر خواب گاز گرفتن سگ
اگر سگی در خواب شما را گاز گرفت و زخمی کرد نشانه این ...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دانلود آهنگ جدید ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:دوشنبه 22 بهمن 1397-03:23 ب.ظ

دانلود آهنگ جدید ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون از یوسف زمانی

دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی بنام ابرو کمون از ترنج موزیک

Download  Music Yousef Zamani – Abro Kamon

ترانه و موزیک : یوسف زمانی , تنظیم : فتاح فتحی

برای دانلود آهنگ ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید یوسف زمانی بنام ابرو کمون :

میشه بگی همیشه اینجوری دل تو صافه

یه جوری عاشقتم که همه رو کرده کلافه

مگه مث تو بازم هست داری میشکنی سر و دست

یه موقع نشی یه مجرم آخه خنده هات کشنده است

♫♫♫♫♫

ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم چون

بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم

ابرو کمون ابرو کمون تورو میخوام از دل و جون

حتی خود رنگین کمون حسودی میکنه به تو فراوون

♫♫♫♫♫

حرص نده انقد منو تنهایی جایی نرو

شوخی ندارم که باهات میمیرم ازم بگیرن تورو

ازت یه تار مو کم شه نمیدونی که چی میشه

میگی خیال تو راحت هست حواسم چیزی نمیشه

ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم

♫♫♫♫♫

جون بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم

ابرو کمون ابرو کمون تورو میخوام از دل و جون

حتی خود رنگین کمون حسودی میکنه به تو فراوون

مگه مث تو بازم هست داری میشکنی سر و دست

یه موقع نشی یه مجرم آخه خنده هات کشنده است

♫♫♫♫♫

ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم

جون بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم

ابرو کمون ابرو کمون تورو میخوام از دل و جون

حتی خود رنگین کمون حسودی میکنه به تو فراوون

دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون

همچنین ببینید :
دانلود آهنگ جدید 
وجود تو آرامشه
دانلود آهنگ جدید وجود تو آرامشه
برای دانلود آهنگ وجود تو آرامشه عشق تو تنها راهشه به ادامه مطلب ...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :4
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  


Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات