سایت تفریحی جزیره با کلی مطالب جالب آشپزی و بیوگرافی بازیگران

تعبیر خواب انار

نویسنده :نگار امیری
تاریخ:چهارشنبه 4 مهر 1397-08:51 ب.ظ

تعبیر دیدن و خوردن انار در خواب ، پوست گرفتن و دون کردن انار ، چیدن انار از درخت انار و ... هر کدام تعبیر های متفاوتی دارد و باید دید شما خواب انار را با چه ویژگی هایی دیدید اما در حالت کلی معبرین تعبیر خواب دیدن انار در فصل آن خوب و در بی وقت بد تعبیر می کنند. در ادامه بارونک کامل ترین تعبیر خواب دیدن انار را ازدید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که مشاهده می کنید.


تعبیر خواب انار

حضرت دانیال می گوید : دیدن انار در خواب نشانه مال و اموال می باشد ولی به اندازه سعی و همت بیننده خواب ، مخصوصا اگر در فصل انار این خواب را ببینید اما اگر در بیداری فصل انار نباشد تعبیر دیدن انار در خواب بد است. آنلی بیتون می گوید : دیدن انار در خواب بیانگر این است که شما از استعداد های خود در راهی درست استفاده می کنید و پیوسته به دانش خود اضافه می کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید : انار میوه ای بهشتی است و دیدن آن در خواب نیکو است. البته برخی معبران کهن ، دیدن انار در خواب را به مال و پول تعبیر می کردند و برخی از آن ها مقدار پولی را که به دست بیننده خواب می رسد حساب کرده و هر انار را هزار درم می نوشتند.


تعبیر خواب انار خوردن

آنلی بیتون می گوید : دیدن انار در خواب نشانه این است که شما اسیرو تسلیم زیبایی های فردی خواهید شد.

لیلا برایت می گوید : دیدن یا خوردن انار در خواب نشانه رهایی از اتهامات دیگران نسبت به شما است.

در کتاب سرزمین رویاها آمده است :

  • خوردن انار در خواب نشانه خوشبختی و سلامت است.
  • اگر در خواب یک ظرف پر از انار داشتید باید بدون فکر کاری انجام ندهید.
  • دو قسمت کردن انار در خواب نشانه این است که طلبکاران شما دنبال دردسر می گردند.

تعبیر خواب انار خوردن در شب یلدا

جابر مغربی می گوید : اگر شخصی خواب ببینید که در فصل زمستان و در شب یلدا انار می خورد خواب او دلیل بر این است که به ازای هر دانه انار او را چوب بزنند. و تعبیر خوردن انار ترش در وقت و بی وقت بد است و حکم انار شیرین میانه است.


تعبیر خواب انار شیرین

ابن سیرین می گوید : خوردن انار شیرین در خواب نشانه جمع کردن مال و اموال می باشد. با این حال بعضی تعبیرگران دیگر معتقدند که تعبیر خوردن یک انار شیرین در خواب نشانه این است که شما هزار درهم به دست خواهید آورد.

جابر مغربی می گوید : اگر در بیداری فصل انار باشد و شخصی خواب ببیند که انار شیرین می خورد یعنی هزار درهم و یا شاید کمتر از آن نصیبش خواهد شد. البته باید اینگونه خواب ها را بر اساس بزرگی و همت شخص بیننده خواب تعبیر کرد.

منوچهر مطیعی تهرانی دیدن و خوردن انار شیرین در خواب را نشانه زن خوب روی و مهربان تعبیر می کند و می گوید : اگر کسی خواب ببیند که انار شیرین و تازه ای دارد یا از دیگری می گیرد زنی خوب روی و مهربان سر راهش قرار خواهد گرفت. و اگر اناری از درخت چیدید و خوردید و مزه آن به دهان شما خوش آمد یعنی اینکه از جانب همسری خوب روی و خوش خلق بهره مند می گردید.

ابراهیم کرمانی نیز می گوید : اگر در بیداری فصل انار باشد و بازرگان باشید خوردن انار شیرین در خواب نشانه رایج شدن جنس و کالایت خواهد بود. اما اگر مسافر هستی نشانه این است که صفر خوب و مبارک و باسود و منفعتی خواهی داشت.

همچنین ابراهیم کرمانی می گوید : چه در بیداری فصل انار باشد و چه نباشد خوردن انار شیرین با پوست و پیه نشانه برخوردار شدن از همه چیز خواهد بود.

امام صادق (ع) خوردن انار شیرین در خواب را بر سه وجه می داند :

  • جمع کردن مال و اموال
  • زن خوب و پارسا
  • شهرآباد

تعبیر خواب انار ترش

ابن سیرین دیدن انار ترش در خواب را نشانه غم و اندوه می داند.

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید : انار ترش نشانه غم و اندوه است اما اگر شما اناری خوردید که متوجه طعم آن نشدید که شیرین است یا ترش همان تعبیر انار را دارد. و اگر کسی خواب ببیند که انار شیرین می خورد اگر تاجر است سود خواهد برد و اگر مسافر است به سلامت به خانه اش باز خواهد گشت و اگر جوان مجرد است همسری دلخواه می یابد و اگر بیمار است شفا خواهد یافت.

همچنین منوچهر مطیعی معتقد است داشتن انار شیرین و با طراوت اندوختن پول است و چنانچه ببینید تعداد زیادی انار در ساک گذاشته است و یا اینکه در خانه خود دارد نشانه این است که مال اندوزی می کند و به جمع آوری پول می پردازد.


تعبیر خواب انار گندیده

منوچهر مطیعی تهرانی دیدن انار لهیده و گندیده را نشانه انسانی احمق و ابله و مزاحم تعبیر می کند ومی گوید : اگر خواب ببینید که اناری لهیده در دست دارید و یا اینکه انار گندیده و شلی را در راه پیدا کردید نشانه این است که به زودی با انسانی احمق و ابله برخورد خواهید کرد.

کتاب سرزمین رویاها :

دیدن انار های فاسد در خواب نشانه این است که مشکلات بسیاری در انتظار شما است.


تعبیر خواب درخت انار

در کتاب سرزمین رویاها آمده است که :

  • دیدن درخت انار در خواب نشانه این است که ثروت بزرگی نصیبتان خواهد شد.
  • دیدن یک درخت انار پر از انار نشانه شادی و لذت است.
  • دیدن یک درخت انار پر از گل نشانه خوشبختی است.

تعبیر خواب دون کردن انار

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید : در بیداری اگر کسی اناری را پوست کند و دانه اش را جدا کرد و نمک و گلپر زد و مقابل ما در بشقابی گذاشت به ما محبت کرده است اما اگر در خواب کسی این کار را بکند نشانه این است که برای ما توطئه ای ترتیب داده است که باید هشیار و بینا و آگاه باشیم.

و اگر خود ما در خواب انار را دانه کنیم و در بشقاب پیش روی کسی قرار بدهیم خواب ما می گوید که ما درباره آن شخص حسن نیت نداریم و ممکن است کاری بکنیم که به او زیان برسد و مهم نیست که آن شخص در خواب ما آشنا باشد یا غریبه.


تعبیر خواب دادن انار به مرده

اگر شخصی خواب ببینید که مرده ای از او انار می گیرد و می خورد نشانه این است که زنی پاکدامن نصیب آن شخص یا یکی از دوستان نزدیک او خواهد شد که به واسطه این وصلت خوشحالی زیادی خواهد کرد.

همچنین ببینید : تعبیر خواب بارش برف تعبیر خواب آینه شکسته  تعبیر خواب نیش زدن مار تعبیر خواب انگشتر نقرهداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo